BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir vėl apie žmones.

Net nežinau, nuo ko pradėti - galvoje sukasi tiek minčių, viduje tiek emocijų ir išgyvenimų. Atrodo nesuprantama, kaip tiek daug visko gali tilpti!!

Šįkart ir vėl apie žmones. Žinote ką? Jie nuostabūs!! Kiekvienas savaip. Kiekvienas nepakartojamas. Visada žinojau, kad didžiausias turtas, kurį turiu, yra žmonės. Visokie: besišypsantys, kartais liūdni, įkvėpiantys, palaikantys, mylintys. Žmonės, kuriuos norisi apkabinti, dėl kurių verta stengtis, su kurias smagu augti, iš kurių smagu mokytis. Žmonės, kurie pratę sulaukti netikėto mirktelėjimo ar švelnaus žnybtelėjimo į šoną. Ar keistos žinutės iš niekur. Apie dangumi plaukiančius svajonių laivus. Žmonės.

Stebina tai, kad jų iš tikrųjų yra labai labai daug!! Maniau, kad yra vienas du. Na gerai, gal kokie penki. Bet iš tikrųjų tokių žmonių yra bent tris kartus daugiau! Netikit? Ir nereikia, bet aš žinau!

Jei šiandien kaip ir naujųjų metų rytą dėčiau akmenukus į savo laimės taurę, įdėčiau nebe 5, o aštuonis, vieną palikdama šalia. Iš kur toks pasikeitimas? Penkių akmenukų tiesiog nebeužtenka mano išgyvenimams išreikšti, todėl savavališkai leidžiu sau padidinti skaičių iki devynių. Nes devyni yra magiškas skaičius. Reiškiantis kolektyvinę egzistenciją, užuojautą, atmintį, humaniškumą, tiesos žinojimą ir žinias. Pasiruošimą vystymosi šuoliui.

Nes aš žmogus, kuriam vieta tarp žmonių. Nes norisi prieiti prie kiekvieno liūdinčio ir pasakyti, kad viskas gerai. Kad šviesa yra. Nes šie metai atnešė tiek nepamirštamų akimirkų, kurias norisi branginti, saugoti, visada nešiotis kartu. Kurių neįmanoma pamiršti. Nes šiemet beprotiškai daug išmokau. Nes dabar noriu išmokti dar daugiau!! Noriu pasiryžti tam šuoliui.

Devyni dar reiškia praeitį ir likimą. Nes kitaip tiesiog negalėjo būti. Nes branginu praeitį, iš jos mokausi.

Devyni - tai visuotinės sėkmės simbolis. Nes mums negali nepasisekti!! Tiesiog negali.

Klausiat, kodėl taurėj būtų tik aštuoni akmenukai? Čia vis dėl to paties vystymosi - yra dar kur augti, ko išmokti ir kuo didinti savo džiaugsmą - tas akmenėlis į ateitį. Rytojui.

Ačiū. Ačiū kiekvienam, dėl kurio norisi šypsotis. Ačiū, kad  mane mokėt, auginot. Kad leidot mokytis iš jūsų ir su jumis. Ačiū, kad tikėjot. Kad tikit. Kad esat šalia.

Ačiū, kad laikei už rankos, kai buvo labai sunku. Ačiū net už tai, kad buvo skauda.

Ačiū.

Tiesiog taip.

Nes ir vėl apie žmones. Nes dangumi šiandien tikrai plaukė svajonių laivai. Vienas iš jų buvo mano.

Į šviesą. Kitaip negali ir būti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą