BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Niekada nesakyk amžiams

Atrodo tik ką tik buvau pasiruošus viską atiduoti. Tau. Buvau pasiruošus atsisakyti visko. Dėl Tavęs. O dabar mano vietoj jau yra kita. Amžiams?
Niekada taip nebesakyk. Nėra amžių, nėra nieko be pabaigos. Viskas baigiasi, net tai, ko labiausiai nenori. Ypač tai, ko labiausiai nenori. Kad baigtųsi. Baigėsi? …

Atrodo tik ką tik nuosavas gyvenimas atrodė tolimas ir sunkiai pasiekiamas. Dabar aš jį turiu. Ne amžiams, tik kažkuriam laikui. Dabar.

Va, turbūt, ką turėjau išmokti. Gyventi dabar. Ne rytoj, ne po mėnesio. Dabar. Nebelaukti kol kažkas ateis ar praeis. Nebelaukti, kol grįši Tu. Nes Tu nebegrįši. Amžius.

Dabar. Dabar baisu, kad nebegalėsiu pasitikėti kitais. Dabar baisu, kad taip ir liksiu viena, tokia visiems (ne)reialinga. Bet dabar ir gera. Vėl leisti sau daryti dalykus, kurie tau nepatiko. Gyventi taip, kaip niekada negalėjau. Net eiti miegoti nieko nebelaukiant. Daug smulkmenų, bet iš jų susideda mano laimė. Dabar.

Atrodo, kad paleisdamas nuemei akmenį nuo pečių. Ir įmetei krislelį į akį.

Bet viskas į gerą, viskas, kas nepalaužia, padaro stipresniais. Aš bent nebesijaučiu verta gailesčio, aš vėl žiūriu į save ir galiu šypsotis.

Gal nuskambės nuvalkiotai, bet nesigailiu. To, ką atidaviau ir to, ką pasiėmiau. Save. Visai kitokią, naują. Stipresnę. Buvo daug gero ir šviesaus, tą ir reikia prisiminti. Šiandien jau yra truputi šviesos. Žmonėse, kurių nespėjai iš manęs pasiimti.

Tu visada liksi ta pėda mano smėly, kurios banga nepasieks, Tai visada bus istorija, už kurią dėkosiu Likimui. Amžius.

O dabar pamiršk, pamiršk viską, kas buvo ir šauk į viršų. Nes ten tau vieta. Mums abiems ten vieta, tik dangūs mūsų skiriasi. Vėl. Nebesidairyk, nebeabejok, nebeieškok - atsakymai ateina, kai jų nebeieškai. Sunku? Taip ir turi būti. Bet tu gali. Aš tavim visada tikėjau ir visada tikėsiu. Iš savo mėlynės.

Tai turėjo būti istorija su laiminga pabaiga. Dabar tai yra istorija su laimingu viduriu.
O visa tai - mano atsisveikinimas. Kurio mes taip ir neturėjom. Arba kaip tik turėjom jų per daug..
Tegu šis būna paskutinis.

Amžiams.
P.S. http://www.youtube.com/watch?v=S8kYigJZf8U

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Niekada nesakyk amžiams”

  1.   Simonas rašo:

    Labai daug teigiamų emocijų suteikia tavo blogas. Ačiū ;)

  2.   Roma rašo:

    Ačiū už gražius žodžius - smagu, kad ne tik man nuo jo geriau :)

Rašyk komentarą